AN-VI Professional – спеціалізується на виробництві гель-лаків та супутніх засобів для професійного та домашнього використання.

Професійна лінія нігтьової естетики AN-VI Professional розроблена завдяки досвіду провідних фахівців Франції із застосуванням новітніх технологій виробництва з використанням сучасної якісної сировини. Така синергія призвела до появи кардинально нового продукту, який втілює у собі високу якість, легкість використання, насичену палітру кольорів, широкий асортимент засобів.

Гель лаки AN-VI Professional

Гель-лаки поєднали в собі найкращі переваги щодо оптимальної консистенції та пігментації рідини, що дає змогу наносити лак лише у 2 покриття. Гель-лаки чудово взаємодіють з іншими основами та закріплювачами.

Три різних закріплювачі

Лінійка закріплювачів представлена у трьох варіаціях — звичайне покриття, оксамитове та покриття без липкого шару. Усі варіанти виготовлені з  каучукової сировини.Оксамитове покриття має ефект матовості

Якісні засоби

Серед наших товарів, окрім палітри із 155 кольорів гель-лаків високої якості, які представлені у нюдових, сяючих, насичених та глибоких відтінках, є і основні засоби: каучукова основа та каучукове верхнє покриття